destek@yapbianaliz.com ,

Sorumluluk Reddi Beyanı

FİNANSAL PİYASALAR'IN YÜKSEK RİSK İÇERDİĞİNİ UNUTMAYIN.

Hiçbir Piyasanın  "YapBiAnaliz" Tarafından Yönetilmediğini UNUTMAYIN.Tüm veriler ve bilgiler, yalnızca bilgilendirme amacıyla "olduğu gibi" sağlanmış olup alım satım amaçlı veya finansal, yatırım, vergi, yasal, muhasebe ya da diğer konularda tavsiye niteliğinde değildir.


"YapBiAnaliz" ; yatırım danışmanı, mali danışman ya da hisse senedi aracısı değildir.


Veri ve bilgilerin hiçbiri, bir menkul kıymetin ya da finansal ürünün satın alınmasına, satılmasına veya tutulmasına yönelik "YapBiAnaliz" tarafından yapılan bir yatırım tavsiyesi, teklif, öneri ya da talep değildir.


"YapBiAnaliz" , herhangi bir yatırımın tavsiye edilebilirliği veya uygunluğu konusunda hiçbir taahhütte bulunmaz.


Yazılımlar tarafından üretilen veri ve bilgilerin hiçbiri, genel ya da özel yatırım tavsiyesi değildir.


Bu tür veri ve bilgilerde atıfta bulunulan finansal ürünler ya da işlemler, yatırım profilinize ve yatırım hedeflerinize veya beklentilerinize uygun olmayabilir.


Herhangi bir finansal ürün veya faaliyetin ilgi alanlarınıza, yatırım hedeflerinize, yatırım görüşünüze ve risk anlayışınıza göre size uygun olup olmadığını değerlendirmek sizin sorumluluğunuzdadır.


"YapBiAnaliz" , bu kapsamda atıfta bulunulan finansal ürünlerle ilgili herhangi bir işlemden veya yatırımdan kaynaklanan zararlardan sorumlu tutulamaz.


"YapBiAnaliz" , herhangi bir yatırım kararının yalnızca sağlanan veri ve bilgilere dayanarak verilmesini önermez.
"YapBiAnaliz" hiçbir veriyi doğrulamaz ve bunu yapma yükümlülüğünü reddeder."YapBiAnaliz" veya veri sağlayıcılarımız, burada sunulan verileri kullanmanız nedeniyle oluşabilecek herhangi bir zarardan sorumlu değildir.

Burada kullanıldığı şekliyle "iş ortakları" deyimi, "YapBiAnaliz" ile bu taraflar arasındaki aracılık, ortaklık veya ortak girişim ilişkisini ifade etmez.


Burada bulunan hiçbir veri veya bilgi ile ilgili olarak önceden yazılı izin almadan kopyalama, değiştirme, yeniden biçimlendirme, indirme, depolama, yeniden oluşturma, yeniden işleme, iletme ya da yeniden dağıtma işlemi yapmayacağınızı ve bu veri veya bilgileri ticari bir kurumda kullanmayacağınızı kabul edersiniz.


"YapBiAnaliz" yazılımlarını satın alarak kullanan kullanıcılar , yukarıdaki beyannameyi kabul etmiş sayılır.


0 Ürün
0 $